Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk
projeler sayfasına geri dön

Pınar Bulvarı Projesi

Tamamlandı

Kapaklı’nın en önemli güzergahlarından biri olan Pınar Bulvarı’nda üst yapı çalışmaları başladı. Çalışmalar kapsamında 4 bin 97 ton sıcak asfaltın serileceği, 10 bin 362 metrekare kaldırım çalışması yapılacağı ve 89 adet aydınlatma direği ile ışıl ışıl olacak bulvarımız, peyzaj çalışmalarıyla süslenip kentimize yakışır modern bir görünüme kavuşacak.

“HAYDİ BİSMİLLAH DİYEREK BAŞLADIK"

Konuyla ilgili açıklama yapan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “İlçemizin önemli caddesi Pınar Bulvarı’nda üst yapı çalışmalarımıza “Haydi Bismillah” diyerek başladık. Çalışmalar kapsamında 4 bin 97 ton sıcak asfalt serimi, 10 bin 362 metrekare kaldırım ve 89 adet modern aydınlatma ile ışıl ışıl olacak bulvarımızı, peyzaj çalışmalarıyla süsleyip kentimize yakışır modern bir görünüme kavuşturacağız.” dedi.

“SABIR VE ANLAYIŞ İÇİN HALKIMIZA VE ESNAFLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Çalışmaların en kısa sürede tamamlanması için gayret gösterdiklerini belirten Başkan Çetin, “Çalışmaların nihayete ermesiyle bulvarımız kentimize yakışır modern bir görünüme kavuşacak. İlçemizin cazibe merkezi olacak bulvarımızda insanlarımız aileleriyle birlikte güzel ve rahat bir şekilde dolaşacak, alışverişini yapabilecek. Çalışmalar sırasında gösterecekleri sabır ve anlayış için şimdiden halkımıza ve esnaflarımıza teşekkür ediyorum. Daha güzel bir Kapaklı için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Son Düzenleme Tarihi: 09 Mart 2021 | 16:40:09
Paylaş
°
23 Mayıs Pazartesi
Nöbetçi Eczaneler