Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

Kapaklı Belediyesi Kent Rehberi Hizmette

Kapaklı Belediyesi Kent Rehberi Hizmette

Dijital değişim ve dönüşüm ile çalışmalarına devam eden Kapaklı Belediyesi, vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla bir yeniliği daha hizmete sundu. Hizmete giren Kapaklı Belediyesi Kent Rehberi sayesinde vatandaşlar aradıkları adres, ada/parsele https://keos.kapakli.bel.tr/keos/ internet adresi üzerinden kolaylıkla ulaşabilecek.

KOLAY ERİŞİM

Vatandaşların hayatını kolaylaştıran çözümler üreterek, hizmet kalitesini yükselten Kapaklı Belediyesi, yeni kent rehberi ile harita görüntüleme ve adres sorgulama gibi işlemlerin yapılabilmesine olanak sağlıyor. Kapaklı Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından hazırlanan Kapaklı Belediyesi Kent Rehberi ile vatandaşlar aradıkları adrese, ada/parsele harita üzerinden kolaylıkla ulaşabilecek, akaryakıt istasyonları, bankalar, ibadethaneler, sosyal ve kültürel tesisler ile resmi kurum ve okullar gibi önemli yerlere yine harita üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilecek.

Kapaklı Belediyesi Kent Rehberi sayfasına https://keos.kapakli.bel.tr/keos üzerinden ulaşılabileceği gibi Kapaklı Belediyesi web sayfasındaki “Kapaklı” sekmesi içerisinde yer alan Kent Rehberi başlığı üzerinden de ulaşılabilecek.

Son Düzenleme Tarihi: 08 Haziran 2022 | 11:03:48
Haberi Paylaş
°
30 Haziran Perşembe
Nöbetçi Eczaneler