Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

24 Derslikli Okulun Temel Alma İşleri Başladı

24 Derslikli Okulun Temel Alma İşleri Başladı

Tekirdağ Valiliği ve Türk Metal Sendikası tarafından imzalanan protokolle ilçeye kazandırılan 24 derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin temel alma işleri başladı.

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin'in Türk-İş Genel Sekreteri ve Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak ile gerçekleştirdiği görüşmeler ve istişareler neticesinde Kapaklı’ya Türk Metal Sendikası tarafından 24 derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi kazandırılıyor.

2021 yılının Haziran ayında Tekirdağ Valiliği’nde imzalanan protokolün ardından 24 derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin temel alma çalışmaları başladı.

“EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin ve Kapaklı İlçe Milli Eğitim Müdürü İrfan Danışmaz çalışmaları yerinde inceledi. Belediye Başkanı Mustafa Çetin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Türk Metal Sendikası ile yapılan protokolle ilçemize kazandırılacak olan 24 derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin temel alma çalışmaları başladı. Bu okulun ilçemize kazandırılmasından önemli katkıları olan TMS Genel Başkanı Pevrul Kavlak Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum. Kısa süre zarfında yapılıp, teslimi yapılacak okulumuzda kalifiyeli personelin yetişeceği, meslek sahibi olan öğrencilerimiz mezun olacak. Katkıda bulunan, emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Kapaklımıza hayırlı olsun”

 

 

 

Son Düzenleme Tarihi: 25 Nisan 2022 | 16:56:16
Haberi Paylaş
°
23 Mayıs Pazartesi
Nöbetçi Eczaneler