Atatürk
“İşimiz Gücümüz Kapaklı”
Atatürk

19 Mayıs Gençlik Şöleni Düzenlenecek

19 Mayıs Gençlik Şöleni Düzenlenecek

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Kapaklı Belediyesi tarafından düzenlenecek 19 Mayıs Gençlik Şöleni ile coşkuyla kutlanacak. Çeşitli yarışmalar, Fener Alayı, Emrah Meloğlu ve DJ Çağrı Baki konserlerinin düzenleneceği şölen 19 Mayıs Perşembe günü Bülent Ecevit Parkı’nda gerçekleştirilecek.

ÇEŞİTLİ YARIŞMALAR YAPILACAK

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103’üncü yıl dönümü Kapaklı Belediyesi tarafından düzenlenecek 19 Mayıs Gençlik Şöleni ile doya doya kutlanacak. 19 Mayıs Perşembe günü Bülent Ecevit Parkı’nda gerçekleştirilecek şölende 15.00-19.00 saatleri arasında spor parkuru, koşu yarışı, top sektirme, dart oyunu, masa tenisi ve bilek güreşi yarışmaları düzenlenecek.

FENER ALAYI DÜZENLENECEK

Şölen kapsamında saat 20.00’da Fener Alayı düzenlenecek. Katılımcılar ellerinde Türk bayrağımız ve fenerler ile belediye önünden Bülent Ecevit Parkı’na kadar yürüyecek.

EMRAH MELOĞLU VE DJ ÇAĞRI BAKİ KONSER VERECEK

Fener alayı sonrasında şarkıcı Emrah Meloğlu sahne alacak ve sevilen şarkılarını seslendirecek. Emrah Meloğlu konseri sonrasında şölene katılan gençler için çeşitli hediye çekilişleri yapılacak. 19 Mayıs Gençlik Şöleni DJ Çağrı Baki’nin performansı ile sona erecek.

“TÜM GENÇLERİMİZİ ŞÖLENİMİZE BEKLİYORUM”

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “İlçemizde toplumsal dayanışma ve sosyalleşmemizi artıran kültür, sanat, spor etkinlikleri düzenlemeye, festival ve şenliklerle keyifli ve mutlu anlar yaşamaya devam ediyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103’üncü yıl dönümü dolayısıyla da gençlerimiz için içerisinde çeşitli yarışmalar, Fener Alayı ve konserlerin olacağı 19 Mayıs Gençlik Şöleni’ni düzenleyeceğiz. Tüm gençlerimizi 19 Mayıs Perşembe günü Bülent Ecevit Parkı’nda gerçekleştireceğimiz 19 Mayıs Gençlik Şölenimize bekliyorum. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun.” dedi.

Son Düzenleme Tarihi: 11 Mayıs 2022 | 17:53:49
Haberi Paylaş
°
23 Mayıs Pazartesi
Nöbetçi Eczaneler