A- A+

Atış Poligonu Projesi

.. - Kapaklı Belediyesi

Yukleniyor Galeri Yükleniyor..Lütfen Bekleyiniz.

 • Slider
 • Slider
 • Slider

Kapaklı’daki Avcılar ve Atıcılar derneği üyelerinin, özel güvenlik görevlilerinin, emniyet mensuplarının ve vatandaşların istekleri doğrultusunda, tehlike oluşmaması ve güvenli ortamda atış yapılabilmesi için Kapaklı’da bir atış poligonu yapacağız. Poligonumuz 6136 sayılı Ateşli Silahlar ve Bıçaklar ile Diğer Aletler Hakkında Kanun ile uluslar arası (ISSF-UIT) standartlarına uygun olarak, İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğünün izni ile faaliyetlerine başlayacaktır.

Poligonumuzda atış yolları, duraklı gelir – gider hedef sistemleri, eğitim ve dinlenme salonu, kafeterya, idare odası gibi bölümler olacaktır. Poligonda şahıslar, kurum ve kuruluşlar, özel eğitim kurumları, ilgili kanun hükümlerine göre ister kendi silahları ile isterlerse poligonumuzdaki çeşitli silahlarla atış yapabileceklerdir. Poligonda uzman atış eğitimcileri ile atış güvenliği, temel atış teknikleri, sportif atış teknikleri, özel güvenlik hizmet içi eğitim ve atışları yapılabilecektir. Poligonumuz uluslararası atıcılık federasyonu (UIT) onaylı nizami ses izolasyonlu, havalandırma sistemli, modern olarak dizayn edilecektir.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER PROJELER

 • Pınarça Çok Amaçlı Salon

  Tekirdağ ili, Kapaklı Belediyesi, Pınarça Mahallesi 227 ada 7 parselde tasarlanmıştır. Çok amaçlı salon tasarımı gereği birden fazla giriş yapılmıştır. Ortada büyük hacimli kütleye sağ ve sol yanına daha küçük iki kütle eklenerek ana tasarım prensibi oluşturulmuştur. Böylece hem farklı tansiyonlar kütlesel olarak vurgulanmış, hem de farklı mekan ve ihtiyaçlar için ayrı girişler ayrılmıştır.

  10.01.2018

 • Kapalı Tribün Projesi

  Değerli vatandaşlarım, Etüd Proje Müdürlüğümüz tarafından Proje Hizmet Alımı ihalesine istinaden 5000 kişilik Kapalı Tribün Projemiz hazırlanmaktadır. 16 Ocak 2015 sözleşme tarihi itibari ile yüklenici firma ile sözleşmemiz yapılarak 3 adet avan proje öneri için Belediyemize sunulmuştur.

  ..

 • Kent Ormanı Projesi

  Kent Ormanı Projesi

  ..

 • İkiz Göller Mesire Alanı Projesi

  İkiz Göller Mesire Alanı Projesi

  ..

 • Kent Meydanı Projesi

  Kent Meydanı Projesi

  ..

 • Modern Yaya üst Geçidi Projesi

  Şehit Vahit İnce Üst Geçidimizin artan nüfusumuz karşısında yetersiz kalması gerekçesi ile yeni yaya üst geçidi projemizi hayata geçiriyoruz. 38. Sokak ile Hoca Ahmet yesevi caddesinin birbirine bağlayan bölgede yer alan yeni yaya üst geçidi projemiz kapsamında engelli vatandaşlarımızın kullanımına uygun, 2 adet asansör, döner merdiven, döner rampa, peyzaj alanları, tuvaletler ve 1 adet Büfe bulunmak üzere tasarlanmıştır.Özgün mimari tasarımlarla yapılacak olan yaya üst geçidi projemiz trafiği rahatlamanın yanı sıra ilçemize de prestij kazandıracaktır.

  ..