A- A+

Yeni Yılın İlk Olağan Meclis Toplantısı Uzunhacı Mahallesi’nde Yapılacak

02.01.2018 - Kapaklı Belediyesi


Guncel

Kapaklı Belediyesi 2018 yılı ilk toplantısını Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı Başkanlığı’nda 03 Ocak 2018 Çarşamba günü saat 14.00 'da Uzunhacı Mahallesi Muhtarlık binasında yapacak. Toplantıda 16 gündem maddesi görüşülerek karara bağlanacak.

16 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLECEK

Kapaklı Belediyesi Ocak ayı Meclis toplantısı Çarşamba günü Uzunhacı Mahallesi muhtarlık binasında saat 14.00’da toplanacak. Belediye Başkanı İrfan Mandalı Başkanlığı’nda toplanacak olan meclis üyeleri açılış ve yoklamanın ardından saygı duruşunda bulunarak gündem maddelerini görüşmeye geçecek. Gündemin üçüncü maddesinde denetim komisyon üyelerinin seçiminin ardından bir sonraki gündem maddesinde 2018 yılı meclis tatil ayının belirlenmesi konusunun görüşülmesi karara bağlanacak. Cumhuriyet Mahallesi 477 ada 16 nolu parsel tamamı 399 metrekare arsada bulunan 128 metrekarelik belediye hissenin hissedarına satılması konusunun görüşülmesinin ardından gündemin altıncı maddesinde Denetim Komisyonu toplantılarına belediye ve bağlı kuruluşları dışındaki kamu kurum ve kuruluşlarından görevlendirilenler ile kamu kurumu dışındaki diğer uzman kişilere ödenecek olan günlük ödeme miktarının belirlenmesi hususu görüşülecek.

MECLİSİN İLK OTURUMU GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Gündemin yedinci maddesinde Meclis Üyesi Belediye Başkan Yardımcılarına ödenecek olan aylık ödeneğin belirlenmesi konusunun görüşülecek. Bir sonraki gündem maddesinde Meclis Başkan ve üyelerine, Meclis ve Komisyon toplantılarına katıldıkları her gün için ödenecek huzur hakkının belirlenmesi konusunun görüşülmesinin ardından belediye bünyesinde çalışan zabıta memurlarına verilecek olan fazla çalışma ücretleri de belirlenecek. Tam zamanlı sözleşmeli personel olarak çalışan personelin aylık çalışma ücretlerinin de belirleneceği toplantıda, tam zamanlı sözleşmeli personel olarak çalıştırılacak olan personelin aylık çalışma ücretleri de belirlenecek. 12’inci gündem maddesinde İnönü Mahallesi 891 ada 2 nolu parsel tamamı 186 metrekare arsada bulunan 8 metrekaerlik belediye hissenin hissedarına satılması konusu görüşülürken. Kapaklı Belediye Başkanlığı Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü kuruluş, görev ve çalışma esasları yönetmeliği görüşülecek. Nobel Kimya Ödülü Alan Aziz Sancar isminin Karaağaç Mahallesi 603 ada numaralı park alanına verilmesi konusunun da görüşüleceği toplantıda Kapaklı Belediye Başkanlığı Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görev ve çalışma yönetmeliği de görüşülecek. İmar komisyonuna havale edilen konuların görüşülmesinin ardından Ocak ayı 1.oturumda tamamlanmış olacak.

Yukleniyor Galeri Yükleniyor..Lütfen Bekleyiniz.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER