A- A+

Onların Mutluluğu Bizim Mutluluğumuz

28.09.2017 - Kapaklı Belediyesi


Guncel

Kapaklı Belediyesi engelli vatandaşların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Engelli vatandaşları toplumsal hayata kazandırmak adına birçok hizmete imza atan Kapaklı Belediyesi, ihtiyaç sahibi engelli vatandaşların talebi doğrultusunda akülü tekerlekli sandalye yardımlarını sürdürüyor.
2.jpg

“ONLARIN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZ’’


Akülü tekerlekli sandalye verilen vatandaşın, ailesinin de desteği ile istediği yere gidebilme özgürlüğüne sahip olacağını vurgulayan Başkan İrfan MANDALI; "Bizler belediye olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapma gayreti içerisindeyiz. İmkânlarımız doğrultusunda engelli kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız. Bizlerin onlara desteği ile evlerine bağlı kalmayarak sosyalleşme imkanı bulacaklar. Akülü tekerlekli sandalyelerimiz ailelerimizin derdine bir nebzede deva olduysa ne mutlu bizlere. Onları mutlu gördükçe bizler daha da mutlu oluyoruz.Yeni dağıtacağımız sandalyelerle ileri de birçok yardıma muhtaç ailenin de derdine deva olmaya belediye olarak devam edeceğiz'' dedi.

Belediye Başkanı İrfan MANDALI vatandaşların talepleri doğrultusunda akülü sandalye yardımlarının devam edeceğini söylerken, akülü tekerlekli sandalyesine kavuşmanın mutluluğunu yaşayan vatandaşımız Başkan Mandalı'ya teşekkür ettiler.

3.jpg

Yukleniyor Galeri Yükleniyor..Lütfen Bekleyiniz.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER