A- A+

Kaldırım Yayalar İçindir Araç Park Etmeyelim

02.11.2017 - Kapaklı Belediyesi


Guncel

Kapaklı Belediyesi, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamaları için yapmış olduğu çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Kapaklı Belediye Başkanı İrfan MANDALI, kaldırım işgalleri konusundaki uygulamalarının devam ettiğini belirterek, “Vatandaşlarımızın günlük hayatlarında yoğun bir şekilde kullandıkları kaldırımlara araç park edilmemesi ile ilgili gerekli çalışmaları yapmaktayız. Kaldırımı işgal etmiş araçlar ve gelişigüzel park edilerek trafik akışını olumsuz yönde etkileyen araçlara yönelik tedbirlerimizi uyguluyor, denetimlerimizi sıklaştırarak sürdürüyoruz” diye konuştu.

''ŞEHRİMİZE SAHİP ÇIKALIM''

Başkan Mandalı açıklamasının devamında ; “Görev sınırlarımız içerisindeki alanlarda, yayaların yürüyüş güzergâhlarında herhangi bir sorunla karşılaşmamaları için kontroller yapıyoruz, kanunların öngördüğü şekilde gerekli tedbirleri alıyoruz. Maalesef kaldırımlara araç park edilmesine hala rastlamaktayız.Bir kez daha belirtmek istiyorum, kaldırımlar, yayalar içindir.Kaldırımlar hepimizin. Lütfen uygun olmayan yerlere araç park etmeyelim. Kaldırımlara araç park edenlerle ilgili olarak cezai işlem uygulanmaktadır. Kapaklı Belediyesi olarak bizim de işimiz, şehrimizi daha güzel daha yaşanabilir bir kent haline getirmektir. Bunun için var gücümüzle, gece gündüz çalışmaktayız. Vatandaşlarımızın bu konuda daha duyarlı olmalarını rica ediyorum.”dedi.

Yukleniyor Galeri Yükleniyor..Lütfen Bekleyiniz.

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER