A- A+

İlçemize Yapılacak Olan Spor Salonu İşine Ait Protokol İmzalandı

15.11.2017 - Kapaklı Belediyesi


Guncel

Kapaklı İlçemizde,mülkiyeti Maliye Hazinesine ait Milli Eğitim Bakanlığına tahsisli taşınmaz üzerine Tekirdağ Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) ile Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) tarafından yaptırılacak olan 500 Kişilik Spor Salonu yapım işine ait protokol, ÇOSB Toplantı Salonunda; Vali Mehmet Ceylan, Vali Yardımcısı ve YİKOB Başkanı Tayyar Şaşmaz, ÇOSB Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve ÇOSB Bölge Müdürü Mehmet Özdoğan tarafından imzalandı.

Kentimize, Tekirdağ Valiliği ve Çerkezköy Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü tarafından yaptırılacak olan 500 kişilik Spor Salonunun protokolü imza altına alındı. Salonun temeli 1 ay içinde atılacak.

Salonun yapımı için dün Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlenen imza törenine Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Kapaklı Kaymakamı Mehmet Yüzer, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Sözdinler ve Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Mehmet Özdoğan katıldı.

İMZALAR ATILDI

Törende Tekirdağ Valiliği ile ÇOSB’nin ortaklaşa yapacağı 500 kişilik spor salonunun protokolü imzalandı. İhale aşamasının ardından 500 kişilik spor salonunu temeli 1 ay içerisinde Atatürk Mahallesi’nde belirlenen yerde atılacak.

Yukleniyor Galeri Yükleniyor..Lütfen Bekleyiniz.
  • Slider
  • Slider
  • Slider

BU KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER